➡ Juridiskie pakalpojumi ar nekustamā īpašuma darījumiem saistītos jautājumos. Konsultācijas ar nekustamo īpašumu un zemi saistītos jautājumos. Darījumi ar nekustamo īpašumu (pirkšana – pārdošana, noma, maiņa, nekustamā īpašuma apsaimniekošana…).

➡ Nekustamo īpašumu pārdošana un palīdzība meklēšanā Latvijā, Krievijā, Eiropas Savienības valstīs. Ar nekustamo īpašumu saistītas biznesa idejas. (Darījuma objekts ir zemes gabals, dzīvoklis, māja, vasarnīca, biroja telpas, u.c.).

➡ Konsultācijas un palīdzība nodokļa summas aprēķināšanā, atskaišu sagatavošanā un iesniegšanā.

➡ Pircēju, īrnieku meklēšana, objektu atlasīšana pēc pieprasījuma.

➡ Konsultācijas, kas saistītas ar pārdošanu, pirkšanu, maiņu, īri.

➡ Konsultācijas, kas saistītas ar nodokļiem no nekustamā īpašuma pārdošanas. – Konsultācijas, kas saistītas ar investīcijām nekustamajā īpašumā.

➡ Konsultācijas, kas saistītas ar kreditēšanas jautājumiem (kredīta piešķiršana, kredīta dzēšana, u.c.). – Visas nepieciešamās dokumentācijas pārbaude un sagatavošana.

➡ Pārdevēja, pircēja, īrnieka pārbaude (tiesiskums, maksātspēja, nodomu nopietnība, u.c.).

➡ Pirkuma, maiņas, dāvinājuma, īres u.c. līgumu pārbaudīšana un sagatavošana.

➡ Klātbūtne darījuma norisē no pārdošanas, izīrēšanas procesa sākuma līdz faktiskai nekustamā īpašuma un atslēgu nodošanai.

➡ Visa veida sarežģītu darījumu kārtošana: parādi, hipotēka, tiesas prāvas, īpašuma arests, strīdi, t.sk. mantojumi u.c.

➡ Jurista, sertificēta nekustamo īpašumu speciālista, zvērināta tulka pakalpojumi. – Darbs ar bankām un nebanku kreditēšana.

➡ Darbs ar klientiem, kas atrodas ārvalstīs: pircēju vai nekustamo īpašumu meklēšana.

Mantojuma, pilsonības noformēšana Krievijas Feredācijā, pilsonības vai pensijas atjaunošana (Latvijā, Krievijas Federācijā, Igaunijā, Baltkrievijā un ES valstīs) ir ļoti darbietilpīgs process, kas sevī ietver neskaitāmu dokumentu aizpildīšanu.Mēs esam gatavi palīdzēt Jums šajos jautājumos. Tāpat mums ir pieredze Krievijas Federācijas pilsonības atjaunošanā ( nozaudēto dokumentu meklēšana). La Sofi jau vairākus gadus veiksmīgi piedāvā savu palīdzību Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem. Palīdzam noformēt dokumentus Krievijas pilsonības saņemšanai (tai skaitā jūrniekiem); palīdzam Latvijas pilsoņiem noformēt Krievijas Federācijas pilsonību (krievvalodīgajiem). Mēs palīdzēsim atrast dokumentus un izziņas arhīvos, piemēram, no Aizsardzības ministrijas (Podoļskā), jūras kara arhīva (Gatčinā), kā arī no citiem bijušās PSRS valstu arhīviem.

Ar mantojumu saistīti jautājumi (Krievija, Latvija, NVS, ES, u.c. valstis)

Lai noformētu pensiju, bieži vien ir nepieciešamas izziņas no arhīviem. Mēs uzņemsimies šo darbu: saņemsim dokumentus un izziņas no Aizsardzības ministrijas (Podoļskā), jūras kara arhīva (Gatčinā), kā arī no citiem bijušās PSRS valstu arhīviem.Tāpat sniegsim savu palīdzību dokumentu/izziņu atjaunošanā no Latvijas, Krievijas, ES valstu arhīviem.

Otras pilsonības saņemšana; Vīzas noformēšana, uzturēšanās atļaujas 70 valstīs; visa veida apdrošināšanas. Palīdzēsim Jums noformēt visus nepieciešamos dokumentus, lai saņemtu ES pastāvīgā iedzīvotāja statusu. Ja vēlaties sūtīt savu bērnu mācīties uz ārzemēm, mēs palīdzēsim nokārtot visus mācību laikam nepieciešamos dokumentus. Uzturēšanās atļaujas Latvijā. Ārvalstnieku legalizācija. Darba atļaujas.

➡ Piedāvājam tulkošanas pakalpojumus no/uz 50 valodām, kā arī notariāli apstiprinātus tulkojumus NVS valstīm.

➡ Personīgu/muitas/darījumu dokumentu tulkojumi.

➡ Tehnisku, medicīnisku, juridisku tekstu, grāmatvedības dokumentu tulkojumi.

➡ Notariāli apstiprināti tulkojumi.

➡ Tulkošanas biroja zīmoga apstiprinājums.

➡ Apostila zīmoga apliecinājums.

Vietējie un starptautiskie pārvadājumi ( Baltija, Krievija un Baltkrievija, Eiropa un Skandināvija). Mēs noorganizēsim pārbraukšanu, palīdzēsim ar muitu saistītos jautājumos. Sniegsim savu palīdzību ar pensiju pārvešanu saistītos jautājumos, noformēsim dokumentus ES pastāvīgā iedzīvotāja statusa saņemšanai. Palīdzēsim noformēt dokumentus mācību uzsākšanai Jūsu izvēlētā mācību iestādē:

Mēs sadarbojamies ar visām valstīm: Krieviju, NVS un ES valstīm. Juridiski korekti nokārtosim visu dokumentāciju, kas nepieciešama imigrēšanai un citu valsti: vīzas noformēšana, ar nodokļiem saistītu jautājumu nokārtošana, mācībām nepieciešamo dokumentu noformēšana. Visa veida apdrošināšanas.

Alimenti, konsultācijas (sūdzības, prasības,nodokļu piedziņa, pretenzijas). Likvidācija, palīdzība uzņēmuma slēgšanas gadījumā. Reorganizācija, maksātnespēja, bankrots, nodokļi (konsultācijas, palīdzība deklarācijas aizpildīšanā, gada atskaites, nodokļu apjoma optimizācija), līgumu sastādīšana (pirkšanas-pārdošanas, dāvinājuma, u.c.).

Saņemt zvanu